Liposonix HIFU

Liposonix® światowa nowość w odchudzaniu !

          Liposonix kraków                                  zabiegi hifu kraków

Liposonix® to najnowocześniejsze urządzenie na świecie wykorzystujące technologię skoncentrowanych ultradźwięków HIFU, które docierają precyzyjnie buy levitra low price do komórek tłuszczowych i trwale je usuwają. Badania i testy propecia buy cheap kliniczne nad zabiegiem Liposonix trwały 10 lat. Opracowała je amerykańska firma SoltaMedical, czyli lider rynku medycznego w Stanach Zjednoczonych. Skuteczność została potwierdzona certyfikatem FDA jako viagra samples dowód prawdziwego uznania.

Zabiegi HIFU Kraków

Zabieg Liposonix® jest skuteczny, nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Usuwanie komórek tłuszczowych z brzucha, pośladków lub ud trwa od 30-60 min. w zależności od powierzchni. Przed zabiegiem Liposonix w naszej klinice Kraków, ul. ul. Kazimierza Wielkiego 82 specjalista medycyny estetycznej przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad i zaznacza na ciele obszar wskazny do zabiegu, na którym tkanki tłuszczowej jest więcej niż 2,5 cm. Pacjent w trakcie przykładania głowicy do ciała i uruchamiania wiązki skoncentrowanych ultradźwięków może odczuwać lekki ból, kłucie, mrowienie i podgrzewanie. Po prawidłowo wykonanym zabiegu widoczne jest zaczerwienienie oraz niewielki obrzęk a w późniejszym czasie również siniaki. Skóra w tym miejscu może być tkliwa i wrażliwa co jest zupełnie naturalną reakcją. Do kilku tygodni zmiany ustępują a efekt wyszczuplenia rekompensuje wszelkie niedogodności z tym związane.

Jeden zabieg liposonix HIFUJedna godzina! Jeden rozmiar mniej!   

Efekty pojawiają się po okresie 8-12 tygodni od zabiegu. W miejscu wykonania zabiegu następuje utrata od 2,5 – 5 cm czyli jeden rozmiar mniej. Oprócz redukcji obwodu jest widoczne także ujędrnienie skóry na skutek obkurczenia się włokien kolagenowych. Według przeprowadzonych badań u niemal połowy osób, które zabieg Liposonix uzupełniły o zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną, tkanka tłuszczowa została zlikwidowana aż o 2 rozmiary.

Zabieg Liposonix można powtórzyć według indywidualnych potrzeb.

Przeciwskazania

  • Przepuklina w miejscu zabiegu
  • Rozrusznik serca
  • Zaburzenia krzepliwości krwi
  • Ciąża, laktacja
  • Poniżej 2,5 cm tkanki tłuszczowej