Kriolipoliza zamrażanie tkanki tłuszczowej

W dzisiejszym świecie wygląd ma bardzo duże znaczenie. Wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale również to, jak odbierają nas inni. Dlatego wiele osób dba nie tylko o twarz, ale także marzy o zgrabnej sylwetce. Jednakże nie każdemu udaje się osiągnąć wymarzony efekt. Nie ma się, czemu dziwić, gdyż nie jest to wcale proste. Trzeba się przygotować na dietę pełną wyrzeczeń, wykonywać ciężkie treningi, a i to niejednokrotnie nie wystarcza. Na szczęście z pomocą przychodzą osiągnięcia z dziedziny medycyny estetycznej. W tym przypadku szczególną uwagę należy zwrócić na kriolipolizę Kraków. Jest to wspaniałe rozwiązanie, które polega na skutecznym zwalczaniu tkanki tłuszczowejZabieg kriolipolizy  cooltech otwiera przed Tobą bramę do nowego, pełniejszego życia. Zaryzykujesz? Jeśli tak to zapraszamy do skorzystania z wizyty. Nasz gabinet w Krakowie czeka. Nie trwa to długo, a wyniki są radykalne. Czas na zmiany dla Twojego organizmu!

Na czym właściwie polega kriolipoliza?

Kriolipoliza jest to metoda, której podstawą jest bezpieczne usuwanie tkanki tłuszczowej. W celu spowodowania tego efektu potrzebne jest jej zamrażanie. Dzięki działaniu niskiej temperatury komórki tłuszczowe ulegają rozłożeniu, a w konsekwencji zmniejsza się objętość powierzchni poddanych temu działaniu. Zimno powoduje, że skóra staje się gładsza. Zabieg likwiduje również cellulit. Metoda daje 100-procentową gwarancję sukcesu. Nasza klinika, w której możesz skorzystać z takich zabiegów, jest zlokalizowana przepięknym polskim mieście, jakim jest Kraków. Zabieg kriolipolizy na ciało przeprowadzamy z wykorzystaniem niezwykle profesjonalnego urządzenia. W trakcie jednej sesji aktywności można poddać, aż sześć obszarów. Ważne jest to, że zabieg wyróżnia się bardzo wysokim poziomem skuteczności i polecany jest przez naszych pacjentów. Po wybraniu tych zabiegów Twoja tkanka tłuszczowa stanie się przeszłością!

Bezpłatna konsultacja oferowana przez naszą placówkę w Krakowie pozwala na zakwalifikowanie do zabiegu kriolipolizy, a także innych procesów redukcji i usuwania tłuszczu, a także rozpadu lipolizy.

Kriolipoliza Kraków
Kriolipoliza

Jak przebiega zabieg kriolipolizy na tkankę tłuszczową?

Kriolipoliza przyczynia się do zamrażania komórek tłuszczowych, które następnie w całości wydalone są z organizmu w trakcie procesu metabolicznego. Wówczas 1 przyłożenie głowicy sprzętu prowadzi do zasysania obszaru ciała z problemem tłuszczu. W tym celu przytrzymuje ona tkankę tłuszczową między dwoma panelami chłodzącymi. Obszar poddany aktywności maszyny zamrażany jest przez 60 minut. Temperatura może wynosić nawet – 10 stopni Celsjusza. Jednakże nie musisz martwić się, gdyż nie odczuwa się wówczas ogólnego uczucia zimna. W głowice wbudowane są specjalne czujniki, które monitorują właściwy przebieg zabiegu kriolipolizy. Rozwiązanie to skutecznie niszczy komórki tłuszczowe, pozostawiając okolice i sąsiadującą tkankę w spokoju. Gdy głowica zostaje rozłączona, rozmasowujemy fragment ciała poddany chłodzeniu. Po upływie od 2 do 4 miesięcy obumierają komórki tłuszczu. Kriolipoliza powoduje, że zostają wydalone z organizmu na skutek naturalnych przemian metabolicznych. Zdarza się, że zabieg należy powtórzyć. W niektórych sytuacjach związanych z zabiegiem i usuwania tkanki tłuszczowej mogą być potrzebne nawet więcej niż 3 przyłożenia głowicy do skóry.

krio2

EFEKTY

Kriolipoliza efekty

Czy warto poddać się zabiegowi, czyli jakie efekty dla organizmu daje kriolipoliza?

Kriolipoliza pozwala na usuwanie komórek tłuszczowych najczęściej z obszaru brzucha, pośladków, ud, czy ramion, a także innych miejsc ogarniętych przez tkankę tłuszczową poprzez zamrażanie. Zabieg kriolipolizy nie wolno stosować na twarz. Ze względu na podwójną kontrolę ciepłoty zabiegi zapewniają bezpieczeństwo, jeśli chodzi o naczynia krwionośne, nerwy, melanocyty i wiele innych. Na skutek przyłożenia głowicy do skóry następuje redukcja do 40 procent grubości warstwy tłuszczu.

Zastanawiasz się pewnie, kiedy pojawiają się pierwsze widoczne efekty redukcji tkanki tłuszczowej? Można je już zauważyć po upływie dwóch tygodni od zabiegu. Jednakże na pełny rezultat tych procesów musisz niestety poczekać min. sześć tygodni po zastosowaniu działania. Przy odporniejszych komórkach może to nawet przedłużyć się do trzech miesięcy. Zabieg kriolipolizy na konkretny obszar ciała powtarza się po min. czterech tygodniach, jeśli oczywiście zachodzi taka potrzeba. Ilość sesji, kiedy można stosować i inne warunki ustala się w trakcie bezpłatnej konsultacji przed zabiegiem. W niektórych sytuacjach 2 przyłożenia głowicy do skóry nie wystarczą do rozpadu uporczywego tłuszczu. Kriolipoliza może wymagać więcej sesji. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji.

Kriolipoliza zapewnia trwałe efekty. Wynika to z tego, że zabieg ten polega na całkowitym zniszczeniu komórek tłuszczowych. Miejsca poddane kriolipolizie są odporniejsze na ponowne zwiększenie obwodu, ponieważ nie dochodzi do namnażania adipocytów po okresie dojrzewania. Należy mieć na uwadze to, że aktywne komórki tłuszczowe, które masz w swoim ciele, będą zwiększały swoją objętość, gdy będziesz przybierać na wadze.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu kriolipolizy?

Nie wszyscy mogą skorzystać z możliwości usuwania tkanki tłuszczu poprzez te zabiegi. Niektóre schorzenia niestety wykluczają z listy potencjalnych pacjentów mogących uczestniczyć w zabiegu. Wymienia się między innymi takie nieprawidłowości jak cukrzyca, padaczka, choroba Raynauda, zaburzenia krążenia, pracy nerek, wątroby, czy też krioglobulinemia. Zabiegowi, w którym tkanka tłuszczowa ulega usunięciu nie mogą poddać się osoby cierpiące na takie choroby jak hipoproteinemia zimnych aglutynin, miejscowe stany zapalne, otwarte rany, czy pokrzywka z zimna. Z tego rozwiązania wyłącza również ciąża i karmienie piersią. Z zabiegiem muszą się także rozstać osoby mające rozrusznik serca.

Kriolipoliza usuwanie tkanki tłuszczowej

Jakie symptomy pojawiają się po zabiegu kriolipolizy?

Na skutek tej techniki redukcji tkanki tłuszczowej i aktywności niskiej temperatury na skórze może wystąpić chwilowy dyskomfort, a także zaburzenia w miejscu przyłożenia głowicy. Po zabiegu pacjenci zauważają także zaczerwienienia, a także zasinienia. Ustępują one jednak po upływie od kilkunastu minut do kilku godzin po zabiegu kriolipolizy. Zdarza się, że 1 przyłożenie głowicy wywołuje siniaki. Szczególnie przy zastosowaniu kriolipolizy do wrażliwej skóry. Jednak występuje to tylko w sporadycznych przypadkach. Głowica może także wywołać delikatny obrzęk tkanek. Niektórzy w związku z zabiegiem odczuwają bolesność obszarów poddanym działaniu urządzenia. Utrzymuje się maksymalnie do 2 dni.

Istotne jest to, że kriolipoliza nie dotyczy skóry twarzy. W tym przypadku wykorzystuje się inny zabieg, określany jest jako mezoterapia igłowa lub intralipoliza. Ten proces na twarz również oferujemy w naszej placówce mieszczącej się w Krakowie, ceny można sprawdzić w zakładce “cennik.

Gabinet kosmetyczny w Krakowie – skuteczne odchudzanie i redukcja tkanki tłuszczowej

Marzysz o osiągnięciu wspaniałej sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha, boczków, pośladków, a także innych partii ciała? Skorzystaj z możliwości, jakie zapewnia kriolipoliza. Kraków ma takie miejsce, gdzie możesz wykonać ten zabieg bezpiecznie i bez żadnych obaw. Zawsze służymy pomocą i radą. Zabiegi sprawią, że dzięki nim odzyskasz swoje dawne życie! Pamiętaj o tym, że zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i zostają wydalone z organizmu. Zadzwoń, umów się na wizytę z naszym specjalistą i skorzystaj z zabiegu. Kriolipoliza może być Twoją szansą redukcji tłuszczu z brzucha, boczków, czy pośladków. Cały proces zachodzi w czasie kilku dni. Wybierz zabiegi, która dają najlepsze rezultaty! Czas na zmiany! Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem w Krakowie pod numerem tel. 733 744 755.